Ekskursija uz Durbes pili

Mežmalas pamatskolas 6.a klases skolnieki devās ekskursijā uz Tukumu. Ekskursijas mērķis bija integrēt skolēnus latviešu kultūrā.

Skolēniem bija iespēja apmeklēt Durbes pili. Tā bija fantastiska pieredze un satriecošs piedzīvojums kopā. Bija iespēja ne tikai apmeklēt muzeju, bet arī tika noorganizēta orientēšanās pastaiga senajā parkā, kas ir pilns ar simtgadīgiem kokiem un noslēpumiem par Durbes iemītniekiem.

Muzejā meitenes vairāk sajūsminājās par senajām un greznajām mēbelēm, lustrām, bet zēnus vairāk interesēja senie kara ieroči. Fotogrāfijā ar aizvērtu logu, Durbes gide stāstīja par vienām no pirmajām koka žalūzijām.

Skolēniem bija pasakaina pieredze ziemā doties ekskursijā pie visa klāt izbaudot arī ziemas priekus.

Sakām paldies par šo vienreizējo iespēju un pieredzi Jūrmalas Labklājības pārvaldes integrācijas nodaļai.

Klases audzinātāja Baiba Livčāne