Loģiskās domāšanas konkurss Bebr[a]s 2022

Lai pārbaudītu savu loģisko domāšanu, no 7. līdz 27.novembrim 12 mūsu skolas skolēni piedalījās starptautiskajā loģiskās un algoritmiskās domāšanas konkursā  Bebr[a]s 2022. Konkursu Latvijā organizē vadošais ziemeļvalstu IT uzņēmums “Visma”.

Katrai vecuma grupai (4. klase, 5. – 6. klase, 7. – 8. klase, 9. klase,)tika  sagatavoti 15 dažādas grūtības uzdevumi. Konkursa vietu un laiku skolēni varēja brīvi izvēlēties – tas notiek individuāli pie datora. Mūsu skolēni piedalījās pirmo reizi, bet guva gandarījumu par paveikto.  Konkursa uzdevumi bija ne vien izglītojoši, bet arī izklaidējoši, kas ļoti patika dalībniekiem.Svarīgi ir ne tikai panākumi konkursā,bet arī tas, kā skolēniem veidojas labāka izpratne, par to cik nozīmīga ir datorika, cik būtiski ir apgūt loģisko domāšanu.

Visi skolēni saņēma diplomus. Labākie rezultāti skolā bija Daniilam Tihonravovam un Jeļizavetai Fišmanei.

Paldies skolēniem par piedalīšanos!

Skolotāja L.Borisova