Aspaijas maja & Elektrum Energoefektivitātes centrs

29.februārī 6.a un 6.b klases skolēni skolotāju Larisas un Jeļizavetas vadībā apmeklēja Aspazijas maju. Skolēniem bija iespēja darboties ar interaktīvu galdu, kurš pastāstīja par to, kā Aspazijas māja izskatās ziemā un kā – vasarā. Uz skārienjutīgā galda varēja iekārtot zilo salonu, ievietot pareizos vārdus Aspazijas dzejolī, kā arī apskatīt mājas senās fotogrāfijas un uzklāt viesību galdu.

Pēc Aspazijas muzeja apmeklējuma skolēni devās uz “Elektrum”. Energoefektivitātes centrā skolēni piedalījās interaktīvās darbnīcās un veica dažādus eksperimentus. Ekskursijas mērķis bija iepazīties ar efektīvu un atbildīgu enerģijas ražošanas procesu. Ļoti patika iespēja būt vienīgajiem “Elektrum” mājā un izbaudīt šo telpu kopā ar atsaucīgām un zinošām gidēm.