“TĪRS ŪDENS, TĪRA VIDE”

galvenais

SIA “Jūrmalas ūdens” septembrī izsludināja ideju konkursu “TĪRS ŪDENS, TĪRA VIDE”, kurā aktīvi piedalījās Jūrmalas Mežmalas Pamatskolas pirmsskolas bērni un 9.klašu skolēnu grupa. Tika veidoti zīmējumi kā plakāti vai plakātu idejas, lai uzrunātu pieaugušos pievērst uzmanību šai tēmai.

Noslēdzoties konkursam, skolā viesojās SIA “Jūrmalas ūdens” pārstāvji, kuri radošajiem pirmsskolniekiem personīgi pasniedza gan pateicības rakstus gan arī grozu ar augļiem, kā arī balvas saņēma visi skolēni, kuri piedalījās. Skolas EKOkomanda saņēma diplomu par iegūto 3.vietu kategorijā “Skolēnu un jauniešu kolektīvi izstrādātie darbi” .

Paldies mūsu pirmsskolas audzinātājām un pamatskolas skolotājām Olgai un Žannai!