1.a un 1.b klasēm starptautiskā “Meža un Ūdens diena”

1.a un 1.b klasēm starptautisko “Meža un Ūdens dienu” ietvaros tika organizētas izzinošas mācību nodarbības. Skolēni, pirmkārt, klases stundas laikā runāja par to, kā saudzīgi izturēties pret mežu , kā arī visi kopā analizēja drošības un uzvedības noteikumus mežā.
Otrkārt, pamēģināja atklāt ūdens galveno īpašību – atdzīvināt sēklas: meistaroja jaukus podiņus ar savām sejiņām, kur pēc kāda laiciņa izaugs “zaļās frizūras” .

Galvenā mācību nodarbība bija, kad pirmklasnieki devās pārgājienā ar uzdevumu, lai izpētītu tuvāko dabas apkārtni. Bērni gāja krāsu medībās un spēlēja “Dabas bingo” spēli, kur atklāja meža dabas objektu daudzveidību, atzīmēja meža dienu, savācot arī atkritumus. Par godu “Ūdens dienai” spēlēja upes straumītes spēli. Pateica paldies ūdenim un uzzīmēja novēlējumu smiltīs. 💚💚💚

#Ekoskolas#ūdensdiena#worldwaterday#mežadiena#IntlForestDay