Pirmklasnieku svētki

21.oktobrī Mežmalas pamatskolā notika “Pirmklasnieku svētki”.

Bērni jau gandrīz divus mēnešus mācās skolā. Pavisam nesen viņus sauca par pirmsskolas vecuma bērniem, bet tagad –  “Tie ir skolēni!”.

Lai pirmklasnieki sajustu šo atšķirību, klases audzinātājas – Jeļena Rodeviča  un Irina Morozova , sagatavoja skolēniem 4 konkursus spēļu formā: latviešu valodā – saliec vārdu, krievu valodā – atmini krustvārdu mīklu, matemātikā – domā un risini piemērus un radošo konkursu, kur bērniem bija iespēja izveidot no ģeometriskām figūrām  vēl vienu klasesbiedru – pirmklasnieku, kuram vajadzēja arī izdomāt vārdu. Bērni darbojās komandās, radoši veica uzdevumus un atraktīvi tos prezentēja.

Pēc veiksmīgi paveiktajiem uzdevumiem bērni nodziedāja  dziesmu  par draudzību.

Svētku pasākuma noslēgumā bērniem tika pasniegti pirmklasnieku diplomi un žetoni!

Svētki bija izdevušies! Novēlam veiksmi mūsu pirmklasniekiem!

Sagatavoja pirmo klašu audzinātājas Irina Morozova, Jeļena Rodeviča