Ekskursija uz Ventspili

Ventspils ir viena no skaistākajām Latvijas pilsētām. Apmeklējot Ventspili, mēs redzējām modernu, labiekārtotu un sakoptu pilsētu. Pastaigājoties ar klasi pa dažādām zinātniskām un ne tikai vietām, tika secināts, ka pilsēta ir aprīkota ar patīkamu un ērtu vidi sportam un atpūtai. 
 
Pabijuši Ventspilī, apmeklējām Zinātnes centru Vizium, pēc kā mēs bijām sajūsmā. Bija daudz interesantu lietu, piemēram, varēja sajust zemestrīci, pacelt sevi uz virves, braukt ar amerikāņu kalniņiem VR un daudz ko citu!

Apmeklējām arī planetāriju, kur mums stāstīja par Saules sistēmu un mūsu planētu. Pēc planetārija mums bija iespēja iekļūt observatorijas kabinetā.
 
Pēc tam mums bija pilsētas apskate, kurā mēs uzzinājām daudz jauna un interesanta!Maksims Grunda un Milana Kodola 9.a klase