Pirmklasnieku svētki

6. novembrī 1.a un 1.b klases skolēniem mācības iesākās īpašās noskaņās, kas izvērtās par svētkiem visas dienas garumā, jo katra mācību stunda tika sagatavota par godu mazajiem pirmklasniekiem. Kopā ar skolotājiem bērni iemācījās varavīksnes deju, zīmēja pirmklasnieku, skaitīja, cik stundas jau viņi pavadījuši skolā, risināja krustvārdu mīklas par mācību priekšmetiem, lasīja dzejoļus. Bērni bija sajūsmā par aizraujošajām stundām. Galvenais pasākuma mērķis bija skolēnu spēja draudzīgi sadarboties.  “Pirmīši” jutās ļoti priecīgi un lepni par paveikto. Smiekli, draudzīgā kopā būšana liecināja, ka esam viena ģimene!

Pateicamies mūsu skolas skolotājiem: Annai Šaporenko, Jeļizavetai Bizjajevai, Baibai Livčānei, Intai Briedei par kopīgi organizētajām aktivitātēm! Sirsnīgs paldies arī vecākiem par sagatavotām dāvanām, saldumiem un pirmklasnieku medaļām! Prieks, ka viss iecerētais izdevās!

1. klašu audzinātājas – Anna Šaporenko un Jeļizaveta Bizjajeva