Koncerts “Ar mīlestību vecākiem”. + FOTO

Koncerts

1.martā izskanēja koncerts “Ar mīlestību vecākiem!”. Pasākumam gatavojās visi: pirmsskolas bērni iestudēja pasaku “Vecīša cimdiņš”, pamatskolas skolēni izdejoja latviešu tautas rotaļas, dejoja modernās dejas, rādīja teatralizētus priekšnesumus, kā arī runāja mīlestības dzeju. Pasākuma programma bija daudzveidīga un krāsaina, jo gribējās vecākiem parādīt pēc iespējas vairāk, ko mēs mākam, protam un ar ko skolā nodarbojamies ārpus mācību stundām. Tik daudz skatītāju, vecāku, vecvecāku, brāļu un māsu bija sanācis, lai papriecātos par skolēnu veikumu! Liels lepnums mums par skolēniem, bet vēl lielāks gandarījums par paveikto, kā arī par to, ka vecāki atbalstīja pasākumu! Pateicamies katram, kas piedalījās un organizēja svētkus mūsu skolēnu ģimenēm!