SILTO DŽEMPERU DIENA

ir ikgadēja akcija.

Mērķis: izglītot sabiedrību par klimata pārmaiņām un veicināt videi un klimatam draudzīgākus paradumus.

Šogad Silto džemperu dienas sauklis ir: Izcel rīcību klimata labā! Tādā veidā vēršot uzmanību uz visām rīcībām, kas tiek veiktas.

Šīs dienas ietvaros aicinām uzrunāt arī pašvaldību un vietējo kopienu par grādu samazināt temperatūru iekštelpās un uzvilkt siltu džemperi.

KAD?    –   09.02.2022.
  KUR?   –    JŪRMALAS MEŽMALAS PAMATSKOLĀ
  KĀ?     –    IZVEIDISĪM “SKOLAS SAPŅU DŽEMPERI”
  KĀPĒC?  – Lai – pievērstu uzmanību klimata pārmaiņām; samazinātu siltuma enerģijas patēriņu.
KAS JĀDARA? – Katra klase saņems džempera pamatu, kas draudzīgi visai klasei kopā ir jāizrotā!  Izmantojot jebkuru materiālu (audumu, diegus, šņores, papīru, u.c.),  strādājot dažādās tehnikās (tamborējot, līmējot, izšujot….) izveidot savas klases džemperi!
10.02.2023. – foajē pie bibliotēkas organizēsim skolas “SAPŅU DŽEMPERA” prezentāciju.

Ar cieņu EKOskolas padome.