Mācību gada noslēgums un skolēnu godināšana
Noslēdzoties mācību gadam, skolā valdīja svinīga un priecīga noskaņa, jo tika sumināti centīgākie, čaklākie un mērķtiecīgākie skolēni. Sveicām skolēnus par augstiem sasniegumiem mācībās, aktīvu dalību un panākumiem konkursos un olimpiādēs. Šogad skolēnus uz īpašu tikšanos bija uzaicinājusi skolas direktore, lai personīgi pasniegtu pateicības rakstus un diplomus, kā arī pārrunātu šī mācību gada veiksmīgākos un spilgtākos…
