“10 x 10 + 5 = Latvijai 105”

Šī gada 17.novembrī 6.a klasē notika neparastas matemātikas stundas.  

Katram  skolēnam bija dota iespēja kopā ar klasesbiedriem veikt radošus un pētnieciskus uzdevumus par Latviju .

Ar uzdevuma “Apceļo Latviju” palīdzību skolēni varēja pārbaudīt savas prasmes risināt kustību uzdevumus, orientēties Latvijas kartē, izmantot mērogu attāluma starp pilsētām noteikšanā. Skolēni izmantojot interaktīvu spēli        ” Kur atrodas” iepazinās ar 10 vispārzināmiem  Latvijas apskates objektiem.

Ikvienam bija iespēja iesaistīties radošā aktivitātē par godu Latvijas svētkiem: 19 šūnu puzle.

Audzēkņi mācījās veikt citādus uzdevumus nekā ikdienas matemātikas stundā, mācījās orientēties informācijas klāstā un sadarboties. Stundas izskaņā bērnu smaidīgās sejas liecināja, ka mērķis veiksmīgi sasniegts.

Matemātikas skolotāja L.Borisova