Dabaszinību stunda

Dabaszinibas

4.b klases skolēni dabaszinību stundā mācījās lietot dinamometru un uzināja, kā var izmērīt spēku. Izmantojām arī pašdarinātas ierīces, kuras izgudroja Darjus, Kirils, Diana, Ričards. Veicot eksperimentu, skolēni ar interesi noskaidroja, cik sver skolas soma.

Mērķis bija vērst skolēnu uzmanību uz to, cik būtiski ir ne tikai atcerēties paņemt visu vajadzīgo līdzi, bet arī nepārslogot savu organismu ar liekiem smagumiem.

Pavisam kopā šajā stundā tika nosvērtas 18 somas, no kurām vieglākā svēra 2 kg, bet smagākā 5 kg .

Šis pasākums vērsīs skolēnu uzmanību tam, ko ikdienā viņi nes uz saviem pleciem, un rosinās ik vakaru pārskatīt skolas somas saturu. Pateicamies mūsu 💚 skolotāja, Jelizaveta Bizjajeva , par saturīgām mācību stundām!