LABO DARBU nedēļā

logo-labo-darbu-nedela

LABO DARBU nedēļā nenoliedzami visaktīvākie bija sākumskolas skolēni, īpaši 1.b, 2.b, 3.a, 4.a, 4.b.klases, pamatskolā – 5.b, 9.b klases, kā arī pirmsskolas bērni.

Arī šogad skolēni un viņu vecāki ziedoja Slokas dzīvnieku patversmei barību. Paldies katram, kas ziedo un atbalsta!

4.b klase kopā ar audzinātāju viesojās patversmē Facebook lapa

Devītās klases skolēni pavisam nesen, 1.septembrī, pie rokas ieveda mūsu pirmklasniekus skolas dzīvē un “Labo darbu nedēļas” ietvaros mazos skolniekus apciemoja, lai papriecāties par viņu čaklumu un uzdāvinātu skaistas grāmatzīmes, ar novēlējumu – ātrāk iemācīties lasīt! Prieks bija gan mazajiem, gan lielajiem!

1.b klase arī saorganizēja savā klasē talku – palīdzēja klases apkopējai uzkopšanas darbos. 5.b sarīkoja klases saliedēšanas pasākumu.

MALAČI, katrs darbiņš ir zelta vērts, ja tas – no sirds un kādu iepriecina!❤️💚💛

Audzinātājas, pateicamies par iedvesmu bērniem darīt labos darbus!❤️

Vairāk info mūsu facebook lapā.