Jūrmalas vieglatlētikas kross “Jūrmalas rudens”

Jūrmalas vieglatlētikas krosā “Jūrmalas rudens”.

Mežmalas pamatskolas 5.-9. klašu skolēnu komanda piedalījās Jūrmalas vieglatlētikas krosā “Jūrmalas rudens”. Liels paldies visiem dalībniekiem par izturību, cīņas sparu un rezultātā komandu vērtējumā mūsu skolēni izcīnīja 2. vietu!

Īpašs paldies Iļjam Streļcovam par individuāli iegūto 2. vietu!

Visi dalībnieki ir pelnîjušu uzslavu, tomēr ir sportisti, kuri sacensībās var un spēj pārvarēt nogurumu, nespēku un cīnīties par 110%. Šodien šādu cīņu ar sevi, ar lietu, ar slideno meža taku izcīnīja un savu gribasspēku nedaudz vairāk kā citi parādīja- Iļja Maļins, Leonels Barinovs, Daniils Tihonravovs, Kira Vasiļjeva, Angelīna Solovjova, Angeļina Trofimova, Māris Ločs, Denis Šmits, Iļja Ivanovs, Sorens Pusts, Anastasija Ceļigorova un Iļja Streļcovs. Lai šī cīņa pašam ar sevi norūda raksturu un stiprina pārliecību par savām spējām!