Mācību ekskursijā uz ‘’Rideļu dzirnavām” un “ Pastariņa” muzeju

Ekskursijas

Sākumskolas 1.b, 4.a, 4.b un 5.b klases bija mācību ekskursijā uz ‘’Rideļu dzirnavām” un “ Pastariņa” muzeju. Bērni mācību ekskursijas laikā, kura bija vēltīta Miķeļdienas tradiciju iepazīšanai, piedalījās dažādos konkursos un bija jāveic uzdevumi: staigāšana ar ķekatām, koka zivju makšķerēšana, spēle – simtkājis.

Ekskursijas gaitā bērni našķojās ar gardām pankūkām, atpūtās pie jūras, apskatīja ūdens dzirnavas, uzzināja kviešu ceļu līdz maizei un paši piedālijas maizes cepšanā.

Ekskursijas noslēgumā bērniem tika sarīkots “pikniks”, kur viņi pagaršoja pašceptu maizi.

Liels paldies skolēnu vecākiem un mūsu skolotājam Anastasijai, Jelizavetai, Annai un Larisai par organizēto pasākumu un iespēju iepazīties ar Latvijas senajām tradīcijam!