Saņemts EKOskolas Zaļais diploms

Pagājušais mācību gads EKOizglītības jomā skolā bija darbīgs. Katrā mācību jomā aktualizējām tēmu “Mežs”, kā arī daudz tika darīts praktiski: piedalījāmies talkās, atbalstījām labdarības akcijas, rūpējāmies par resursu taupīšanu u.c. Paveikto vērtēja Ekoskolu programmas nacionālā žūrija, kurā darbojas jomas eksperti no dažādām valsts institūcijām un sabiedriskajām vides aizsardzības un izglītības organizācijām. Jūrmalas Mežmalas Pamatskolai piešķirts Zaļais diploms. Pateicamies katram mūsu skolas un pirmsskolas pedagogam par paveikto, kā arī ģeogrāfijas skolotājai Olgai par EKOdarbu koordinēšanu! Apbalvošanas ceremonijas pasākumā gūt jaunas idejas brauca lūkoties šī mācību gada EKOpadomes pārstāvji Mirons un skolotāja Viktorija.