Izrāde “Kas par traku, tas par traku”

Kultūrizglītības programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros, Mežmalas pamatskolā ar muzikāli izglītojošu teātra un dzejas izrādi “Kas par traku, tas par traku” 1. – 4. klašu skolēniem viesojās Ditas Balčus teātris “3 MĀSAS”. Izrāde “Kas par traku, tas par traku” iepazīstināja skolēnus ar dzejnieka Ojāra Vācieša bērnu dzejas izlašu “Astoņi kustoņi”, “Mušas nāve”, “Mēnesim robs” dzejoļu tēliem, ļaujot bērniem gan klausīties dzeju un mūziku, gan pašiem iesaistīties – atbildēt uz jautājumiem, atdarināt skaņas un kustības, vai vienkārši iegrimt fantāzijas pasaulē un pašiem kļūt par kādu no dzejnieka dzejoļu varoņiem. Dzejai īpašu skanējumu iedeva Elizabetes Balčus oriģinālmūzika čellas, flautas, klavieru, saksafona, ģitāras izpildījumā. Aktieru meistarība un profesionalitāte šos skolēniem jau iepriekš iepazītos dzejoļus parādīja citā skatījumā, ar pilnīgu jaunu izpratni par literatūru, teātri, mūziku.