5.klases latviešu valodas stundā

koki

5.klases latviešu valodas stundā runāja par ??? kokiem un to nozīmi cilvēka dzīvē un šoreiz vairāk par sajūtām un emocionālo devumu, par enerģijas un spēku atjaunošanu. Skolotāja stāstīja un ar bērniem pārrunāja gan par pirts ? slotiņām – koku nozīmi veselības veicināšanā, gan, esot dabā, par iespēju atjaunot savu enerģiju. Bērniem par lielu pārsteigumu izrādījās skolotājas stāstījums par “priežu asarām” un tad katrs varēja sameklēt un pārliecināties par dzirdēto, varēja iztaustīt un izsmaržot priedes sveķus.
Praktiskais uzdevums bija – atrast savu koku, kurš dotajā brīdī uzrunā skolēnu un no kura var smelties enerģiju. Izvēle bija dažāda un pamatojumi neparasti.
Enerģijas izsīkumu kādreiz esam izjutuši mēs visi. Taču mums apkārt ir bezgalīgi daudz enerģijas avotu, tikai nav jābūt kūtriem un jāuzlādē savas “baterijas”. Kokiem ir ļoti daudz enerģijas, un bieži vien tie ir uz cilvēkiem orientēti.