Mācību ekskursija uz “SWEDBANK finanšu laboratoriju”

25. aprīlī skolēni no 4., 5. un 6. klasēm viesojās Rīgā Swedbank galvenajā ēkā, kur skolu programmā “Dzīvei gatavs” Finanšu laboratorijā apguva finanšu pratību. Ierodoties Swedbank ēkā, mūs sagaidīja laipnas darbinieces. Bijām nocietušies uzzināt, kas mūs sagaida aiz lielā un daudzsološā uzraksta – Finanšu laboratorija.

 Laboratorija ir veidota kā interaktīva spēle visai klasei. Tā ir spēle par finansēm, naudu, bankām, internetu un naudas plānošanu. Finanšu spēle bija aizraujoša, jo tā bija veidota ar izlaušanās istabas (Escape room) elementiem. No visiem uzdevumiem, kas bija jāveic, vislabāk patika kredīta izvērtēšanas uzdevums, patika uzdevums par ienākumu sadalīšanu ar ping-ponga bumbiņām. Šie uzdevumi prasīja no bērniem skolā iegūtās matemātikas zināšanas.

Interesantā veidā skolēni ieguva jaunas un praktiski nostiprināja esošās zināšanas par ģimenes budžeta plānošanu, atbildīgu naudas aizņemšanos, drošību e-vidē. Domājam, ka tā bija ļoti laba mācību stunda Swedbank birojā.

 Galu galā diena bija izdevusies! Visi bijām priecīgi!

Skolotāja  L.Borisova