Matemātikas konkurss “Ķengurs”

23.martā norisinājās matemātikas konkurss Ķengurs, kurā kopā ar 17769 Latvijas dalībniekiem piedalījās arī 76 mūsu skolas matemātiķi. Konkursam ir viena kārta, bez atlases sacensībām,  sastāv no 30 jautājumiem, kuri ir sakārtoti pēc sarežģītības pieauguma, uz katru jautājumu piedāvāti 5 atbilžu variantu. Īpaši sīva konkurence bija otro klašu grupā, jo piedalījās 39 otrās klases skolēni. Paldies skolotājām Elīnai Kalējai un Mariannai Rivoņenko par atsaucību. Katrs dalībnieks saņēma sertifikātu ar savu rezultātu, vietu skolā un valstī savā klašu grupā. Īpašus diplomus, saldumus un mazu piemiņas dāvanu saņēma skolas katras klašu grupas uzvarētāji:

2. kl. – Šujanova Alise

3. kl. – Iļjinska Kristina

4. kl. – Duvanov Mykola

5. kl. – Baļuja Marija

6. kl. – Fogels Iļja

8. kl. – Karoļa Anastasija

Skolēni atzina, ka ir priecīgi par konkursu un tā rezultātiem un apsolīja arī turpmāk piedalīties matemātikas konkursos.

Paldies konkursa “Ķengurs” komandai un skolotājai Gunai Višņevskai par konkursa  organizēšanu skolā!