Ēnu diena skolā

Ēnu diena

5.aprīlī – Ēnu dienā, Mežmalas Jūrmalas Mežmalas Pamatskola sagaidīja trīs zinātkārus un interesantus skolēnus: Alisi Jēkabsoni un Gabrielu Livčāni no Jūrmalas Valsts ģimnāzijas, un Hariju Kalēju no Tukuma 2.vidusskolas, kuri iepazinās ar mūsu skolas darba ikdienu, ēnojot savas mammas profesiju, kā arī bija iespēja ēnot skolas direktori.
Alise “srādāja” kā lietvede, bet Gabriela un Harijs kā skolotāji. Direktore bērniem noorganizēja ekskursiju pa skolu, iepazīstināja ar saviem darba pienākumiem, kopā ar bērniem paciemojās dažās mācību stundās, pārbaudīja, kā notiek pilsētas sacensības dambretē, kā arī lūdza praktisku palīdzību ēnotājiem – aprēķināt, kurus skolēnu solus skola varētu nopirkt, ja ir konkrēta naudas summa budžetā, ar ko bērni Harija vadībā izcili tika galā. Darbs godam padarīts!
Paldies Alisei, Gabrielai, Harijam un viņu vecākiem par tikšanos!
Jaukākais šajā dienā, ko pateica ēnotāja Gabriela, ka skolotāja profesija ir vislabākā!