Vizu, vizu Metenīti!

21. februārī 5. pirmsskolas grupas bērni kopā ar vecākiem svinēja Meteņus – ziemas pavadīšanas un pavasara gaidīšanas svētkus.

Pirms tam, gaidot Meteņus, pirmsskolēni iepazinās ar tradīcijām un ticējumiem, tāpēc svētku dienā viņi zināja, kas jādara, lai aizbaidītu ziemu. Gan bērni, gan pieaugušie ar lielu prieku rībināja, gāja rotaļās, skandināja tautasdziesmas, dziedāja, dejoja, spēlēja mūzikas instrumentus. Nobeigumā visiem bija iespēja nobaudīt gardas pankūkas ar ievārījumu.

Pirmsskolēni un viņu ciemiņi jautri un draudzīgi pavadīja ziemu, un tagad visi kopā gaida silto pavasari!

Pirmsskolas skolotāja Svetlana Noskova