Pirmsskolas bērni svinēja Valsts svētkus

Pirmsskolas bērni šodien svinēja 🇱🇻 Valsts svētkus: stāstīja par Latviju un tās skaisto dabu, runāja dzejoļus, gāja rotaļās un dziedāja dziesmas. Bērni ar skolotājām bija īpaši gatavojušies – rotāja telpas, mācījās un nedaudz arī uztraucās, jo ciemos uz svētkiem bija aicināti vecāki un skolas darbinieki.

Valsts svētkus

Svētku uzrunā skolas direktore uzsvēra, ka laimīgi bērni būs, ja būs laimīga mamma un tētis, laimīgi skolotāji un sabiedrība, kuru mēs paši un veidojam. Tika arī izcelts skolotāju darbs, ko direktore šodienas pārmaiņu laikā vērtē kā profesionālu varoņdarbu, īpaši strādājot ar bērniem, kuru ģimenēs dzimtā valoda nav latviešu, bet kuriem septembrī jāsāk mācības latviešu plūsmā. Un tomēr Jūrmalas Mežmalas Pamatskolas skolotāji var un dara visu, lai bērnus sagatavotu skolai!

Pēc svētku koncerta bērni un vecāki devās uz mācību telpām, kur kopīgi darbojās un veidoja ģimenes vai grupas praktiskos darbiņus. Noslēgumā visi cienājās ar svētku kliņģeri. Bērni kā balvu saņēma cukurgailīšus.

Paldies par skaistajiem svētkiem mūsu pirmsskolas audzinātājām, auklītēm un mūzikas skolotājai Marinai!