Miķeļdienas gadatirgus

Miķeļdienas gadatirgus

Miķeļdienas gadatirgus mūsu skolā šogad norisinājās 29.septembrī. Pirms tirgus notika iepazīšanās ar Miķeļdienas tirgus noteikumiem.  

Miķeļdiena bija īpaši gaidīta diena, jo skolēniem bija iespēja tirgoties, pirkt un pārdot. Tirgojās 1.-6.klašu skolēni. Par preci pārvērtās gan mājas dārzos izaudzētie augļi un dārzeņi, gan pašcepti konditorejas kārumi. Rudens veltes iegādājās gan skolēni gan skolotāji, gan skolas darbinieki, gan vecāki.

Tā bija laba pieredze, kā  rīkoties ar naudu, kā plānot savus ienākumus  un izdevumus, kā piesaistīt pircējus tieši sev. Jāsaka liels paldies aktīvajiem tirgotājiem un viņu vecākiem. Paldies arī aktīvajiem pircējiem! Tā bija jauka pēcpusdiena!

                                                                  Dažādus saldumus nogaršoja skolotāja Jelizaveta Bizjajeva