Sporta un veselības diena

6.septembrī Mežmalas vidusskolas skolēni – gan sākumskolas skolēni, gan vidusskolēni – apvienojās kopējās aktivitātēs sporta un veselības dienā.

Šīs dienas devīze  bija “Ar mani kopā sporto TĒVS!”

Sporta dienas sākumā skolas stadionā visa skola pulcējās uz kopējo linīju par godu ikgadējai Olimpiskajai dienai un Tēvu dienai Latvijā. Pēc skolas tradīcijas  pasākuma sākumā   visi vienojās kopīgā un jautrā dejā. Pēc dejas skolēni, skolotāji un vecāki devās uz sporta spēļu startiem.

Katra posma un spēļu vadītāji bija vecāko klašu skolēni, kas vērtēja klašu kopējos  sasniegumus. Sporta spēles un posmi bija izveidoti dažādi – skrējiens, stafetes, atjautības spēles, basketbols, “tautas bumba” un citas interesantas aktivitātes. Kopā ar sākumskkolas skolēniem sportoja arī tēvi, kuri aktīvi piedalījās visās stafetes un aktivitātēs.

Paldies sporta dienas organizatoriem par jauko atmosfēru!

D.Labrence

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *