Krāsainā sporta diena pirmsskolā

2019.gada 19.septembrī notika pirmsskolas  bērnu sporta diena “Krāsainā pasaulīte”.

Sporta dienas mērķis bija pozitīvas attieksmes veidošana par fiziskām aktivitātēm, sporta attīstības un sadarbības veicināšana starp pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņiem un pedagogiem.

Sporta diena tika rīkota plašajā Jūrmalas pilsētas Mežmalas vidusskolas aktu zālē. Mazajiem sportistiem kopā ar pedagogiem vajadzēja cītīgi pastrādāt, bija jāizpilda vairāki uzdevumi. Bērni spēlēja krāsaino bumbu karuseli, pārvarēja dažādas šķēršļu joslas, piedalījās stafetēs, lēca un rāpās. Īpašs prieks un sajūsma bija par rotaļu ar krāsaino izpletni un iespēju padejot disko ritmos.

Par sportisku un aktīvu darbošanos dalībnieki saņēma balvas. Sporta dienas noslēgumā, mazie un lielie sportisti cienājās ar svētku kliņģeri.

Liels paldies Jūrmalas pilsētas Mežmalas pirmskolas kolektīvam par atbalstu šī pasākuma sagatavošanā un norisē, īpašs paldies  sporta skolotāja Intai Briedei.

Direktores vietniece izglītības jomā Nataļja Stupele

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *