Rudens svētki sākumskolā

Šī gada rudens ražas bagātība atspoguļojās  sākumskolēnu organizētajā izstādē “Rudens fantāzija”, kas 26.septembrī  tika atklāta skolas aktu zālē. Ķirbji, burkāni, pīlādžogas, kabači, patisoni, bietes, sīpoli, āboli un citas rudens veltes bija pārtapušas fantastiskos tēlos. Pasaku kariete, buru laiva, pirātu kuģis, citplanētiešu lidaparāts, dzīvnieki un izdomāti fantastiski tēli – plašs ir skolēnu  un vecāku fantāzijas lidojums.

Latviešu valodas skolotāja Baiba Livčāne iepazīstināja bērnus ar rudens pazīmēm, latviešu tautas tradīcijām, svinot Miķeļdienu. Skolēni minēja latviešu un krievu tautu mīklas, kā arī bija iespēja sacerēt savu atjautīgu uzdevumu pārējiem pasākuma dalībniekiem. Īpašu noskaņu radīja 3.a klases teatralizētā uzstāšanās “Dārzeņu strīds”.

Paldies Ksenijai Ivanovai par emocionālu priekšnesumu „Rudens putns”!

Svētki izdevās jautri, krāsaini, kā arī skolēni daudz uzzināja par Miķeļdienas tradīcijām.

Sākumskolas MK vadītāja J.Bizjajeva

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *