Ceļojums kosmosā

Zeme ir sīks smilšu graudiņš lielajā kosmosa okeānā. Ir ļoti grūti iedomāties, cik maza tā ir salīdzinājumā ar Sauli, kā arī iztēloties Saules sistēmas atrašanās vietu Galaktikā. Arī mūsdienu skolēni sapņo pakļaut Visuma plašumus. Tomēr izredzes kļūt par kosmonautu vai vismaz kosmisko tūristu viņiem ir lielākas, lai paveiktu lidojumu uz Mēnesi vai Marsu eksotiskā kruīzā.

Interesantāk apgūt kosmosa tēmu palīdz ne tikai ekskursijas, grāmatas, filmas un spēles. Lai būtu aizraujošāki kosmiskie plašumi, apgūstot tēmu “Saules sistēmas uzbūve”,  mēs ar  5.a un 5.b klašu skolēniem nolēmām darboties integrēti, apvienojot dabaszinību, mājturības un vizuālas mākslas stundas. Jo vairāk “kosmosa” iztēlosies skolēns, pats vairāk darbosies praktiski, jo vairāk viņu šī tēma interesēs.

Mūsu sasniegto rezultātu skolā piedāvājām apskatīt izstādē.

Skolotāja L.Borisova

//GALERIJA//

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *