Esi redzams, esi drošs!

Pasākuma  „Esi redzams, esi drošs!” ietvaros 5. un 6. klašu skolēnu pārstāvji  viesojās sākumskolas klasēs, pastāstot par satiksmes drošību diennakts tumšajā laikā. Sākumskolas skolēni iepazinās ar ceļu satiksmes drošības „Ābeci”, iemācījās, kā pareizi lietot atstarotāju – visefektīvāk to piestiprināt jakas vai mēteļa labajā pusē aukliņā tā, lai ejot tas kustētos.   Bērni pastāstīja, ka atstarojošās aproces ir jāliek uz labās rokas vai kājas, ja  atstarotājs ir atstāts mājās, tad vislabāk ir spīdināt, piemēram, mobilā telefona gaismiņas, jo citādi uz ceļa skolēns būs neredzams.

Tika rīkots arī zīmējumu  konkurss “Esmu redzams – esmu drošs”, kura  mērķis  bija  veicināt skolēnu izpratni par gaismu atstarojošo elementu nepieciešamību apģērbā.

Zīmējumu konkursa uzvarētāji tika apbalvoti ar diplomiem un saldo balvu.

Sākumskolas MK vadītāja J.Bizjajeva