Pirmklasnieku svētki

Pavisam nesen mazie pirmklasnieki uzsāka savas skolas gaitas. Pagājuši divi mēneši un bērni jau ir iepazinušies ar skolas kārtību, viņi prot atbildēt uz jautājumiem, prot rakstīt burtus, lasīt,  ir iepazinušies ar uzvedības noteikumiem, kā arī ir satikuši savus pirmos skolas draugus.

Bērni ļoti gaidīja savus pirmos svētkus  skolā „Es esmu   pilmklasnieks”.

Svētkos mūsu pirmklasnieki saviem vecākiem un ciemiņiem parādīja,   ko iemācījušies šajā laikā kopš septembra. Bērni lasīja dzejoļus, dziedāja dziesmas,  minēja mīklas. Vecāki savos bērnos vairs neredzēja  bijīgus un satrauktus mazuļus, kurus atveda uz skolu, bet gan jau paaugušos patstāvīgus skolēnus.

Liels paldies par palīdzību svētku rīkošanā    9.b skolniecēm –  J.Kalninai un S.Marceņukai un 5.b skolēniem – D.Paļovkinam, A.Romanovai, E.Jurānei, A.Karoļai, V.Vjačinai.

Sākumskolas skolotāja L.Borisova

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *