Dabaszinību nedēļa

No 25. līdz 29.novembrim Jūrmalas pilsētas Mežmalas vidusskolā norisinājās dabaszinību nedēļa. Šīs nedēļas mērķis bija veicināt interesi par dabu, popularizēt to aktīvā darbībā, kā arī organizēt pasākumus, kas saliedē skolas un klases kolektīvu. Nedēļas laikā 1.-6.kl. skolēni aktīvi piedalījās dažādās aktivitātēs, kā arī guva jaunas zināšanas dabaszinības jomā.

28.novembrī skolotājas J.Bizjajeva, L.Borisova un K.Staško piedāvāja skolēniem veikt eksperimentus „Dabaszinības labaratorijās”. Skolēniem bija iespēja veikt ekperimentus, izmantojot dabas materiālus un izzināt dabas likumus, parādības. 7.b klases skolniece V.Fomicheva sagatavoja aizraujošu prezentāciju par saviem mājas iemītniekiem – gekoniem, kā arī atnesa vienu no tiem uz skolu, lai skolēniem būtu iespēja apskatīt un patūrēt rokās tik neparastu dzīvnieku. Skolēni aktīvi interesējās par to, kā pareizi rūpēties par gekoniem, kādos apstākļos tos vajag uzturēt, un ar ko barot.

Nedēļa pagāja izzinošā un draudzīgā gaisotnē. Gan skolēni, gan skolotāji bija gandarīti par paveikto darbu.

Bioloģijas skolotāja K.Staško