Integrēta nodarbība 2.a un 2.b klasēs

Jūrmalas pilsētas Mežmalas vidusskolā dabaszinību nedēļas ietvaros 2.a klasē veiksmīgi tika organizēta integrēta nodarbība. Mērķis bija organizēt neparastu nodarbību, bet tādu, kurā sadarbojas savā starpā gan bērni, gan skolotāji. Tāpēc stunda tika organizēta kā viktorīna, kur skolēni sadalījās grupās un ar jautru noskaņu un lielu motivāciju tika izpildīti visdažādākie uzdevumi. Mērķis bija nostiprināt zināšanas par Latvijas dabu, izpildot uzdevumus par minēto tēmu, sekmēt uzmanības, klausīšanās, koncentrēšanās prasmes, minot mīklas, atpazīstot putnus un dzīvniekus pēc attēliem, kā arī sekmēt kritiskas un analītiskas domāšanas attīstību.

Pēc paveiktā darba varam secināt, ka skolniekiem ļoti patīk sadarboties grupās, bērni ir spējīgi uzklausīt cita viedokli, apspriest to savā starpā un izēvelēties vienu pareizu atbildi. Pašdarbība palīdz bērniem just atbildību par padarīto, viņi uztver savu darbu par kaut ko ļoti svarīgu. Un vēlreiz pārliecināmies, ka mūsu bērni ir vispusīgi attīstīti, ar plašu domāšanu un ļoti labām zināšanām gan dabaszinībās, gan latviešu valodā. Lepojamies ar viņiem!

Sākumskolas skolotājas Ilana Nagornaja un Irina Morozova

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *