Ceļojums grāmatu pasaulē

17. decembrī pirmsskolas 5. grupa apmeklēja Kauguru bibliotēku. Bērniem, daudzi no kuriem bibliotēkā bija pirmo reizi, tika piedāvāta interesanta prezentācija, kuras laikā viņi iepazinās ar bibliotēkas piedāvātajiem pakalpojumiem. Pirmsskolēni uzzināja, kas ir lasītava, abonements, pasaku istaba, grāmatu glabātuve, periodika utt.

Bērniem bija iespēja apskatīt jaunas grāmatas un uztaisīt svētku dāvanu Ziemassvētku darbnīcā. Tagad jautrs sniegavīrs no akmentiņiem atgādinās bērniem un viņu skolotājām par interesantu un izzinošo ceļojumu grāmatu pasaulē.

Liels paldies viesmīlīgajām bibliotēkas darbiniecēm Kristīnai Ozoliņai un Raimondai Lauksarcai par interesanto ekskursiju un draudzīgo atmosfēru!

Pirmsskolas skolotāja Svetlana Noskova