Svētku klases vakars 1.a klasē

19.decembrī 1.a klases audzēkņi kopā ar vecākiem pēc jautrās Ziemassvētku ballītes pulcējās klasē uz savu pirmo Ziemassvētku klases stundu. Smaržoja pēc mandarīniem, mājas cepumiem un piparkūkām. Klases audzinātāja Natālija Goršanova sagatavoja patīkamu pārsteigumu: parādīja prezentāciju par klases dzīvi pirmajā pusgadā. Un bērniem ir ko atcerēties: ekskursijas uz lidostu un salmu muzeju, teātra un kinoteātra apmeklējumi, dažādi skolas pasākumi un daudz kas cits! Kā arī klases audzinātāja teica labus vārdus par katru no 24 bērniem! Savukārt bērni sagatavoja arī neaizmirstamu pārsteigumu vecākiem: dziedāja Ziemassvētku dziesmiņas, stāstīja dzejoļus par Žurkas gadu un dāvināja pašgatavotās Ziemassvētku apsveikumu kartītes. Vissekmīgākie skolēni saņēma medaļas no skolas un, protams, visi saņēma garšīgas dāvanas no Salaveča! Pasākuma nobeigumā visi dzēra garšīgu tēju ar smaržīgiem mājas cepumiem un nevienam negribējās iet mājās. Novēlam visiem priecīgus, gaišus Ziemassvētkus un visu vēlmju piepildījumu Jaunajā 2020. gadā!

Anna Meskina, 1.a klases skolnieka mamma