Matemātikas nedēļa

„Matemātika ir tik nopietns priekšmets,

ka nevajadzētu palaist garām izdevību padarīt to mazliet saistošāku.” /Blēzs Paskāls/

No 20. līdz 24.janvārim Mežmalas vidusskolā notika Matemātikas nedēļa 5.-12.klasēs. Matemātikas nedēļa tika organizēta, lai attīstītu skolēnu pētniecisko interesi, viņu individuālās, radošās un intelektuālās spējas.

Matemātika ir eksakts mācību priekšmets, kas prasa koncentrēšanās prasmi, pacietību un uzmanību. Un priecē tas fakts, ka matemātika ir viens no iecienītākajiem mācību priekšmetiem mūsu skolā. Matemātikas nedēļas laikā, skolēni un viņu skolotāji darbojās atraktīvi un lietderīgi: skolēni aktīvi piedalījās viktorīnā “Jaunie zinātnieki”, izstādē “Latvija skaitļos”, ka arī skolēni no 9.-12.klasēm prezentēja savas sagatavotās prezentācijas “Matemātika – interesanta zinātne”.

Matemātikas skolotāji šīs nedēļas laikā centās skolēnus pietuvināt matemātikai un parādīt, ka tai ir liela loma mūsu dzīvē. Skolotāju novēlējums ir, lai nokļūšana līdz pareizajai atbildei vienmēr sagādā gan prieku, gan gandarījumu!

Viktorīnā “Jaunie zinātnieki ” 5. un 6. klasēm uzvarēja:

I vieta-5.b un 6.a

II vieta – 6.b