Es – Latvijas nākotnes veidotājs!

vestule_prezidents

Jau tradicionāli pirms valsts svētkiem Valsts prezidenta kanceleja organizē konkursu 5.–12. klašu skolēniem, kurā aicina bērnus un jauniešus iztēloties sevi Valsts prezidenta amatā un sagatavot uzrunu. Konkursa mērķis – veicināt jaunās paaudzes kritisko domāšanu, pilsonisko apziņu, izpratni par vienlīdzību sabiedrībā un patriotiskumu, vienlaikus arī interesi par Latvijas valstiskumu un Valsts prezidenta institūciju.

Šogad Mežmalas vidusskolas skolēni Kirils Saļmanovs (6.a), Darja Dorošenko (8.a), Vjačeslavs Turčins (8.a) un Milāna Kodola (8.a) piedalījās Latvijas Republikas proklamēšanas 103. gadadienai veltītajā skolēnu radošo darbu konkursā “Es – Latvijas nākotnes veidotājs”.  Par dalību konkursā katrs skolēns saņēma no Valsts prezidenta kancelejas vēstuli ar prezidenta Egila Levita parakstītu atklātni.

Paldies skolēniem un latviešu valodas skolotājai Veronikai Ramānei par dalību konkursā!

Direktore A.Zubkovska