Integrētā nodarbība “Pasaka, pasaciņa”

Pasakas ir pasaule, kura dāvina prieku un brīnumus. Katram bērnam ir sava vismīļākā pasaka, vismīļākais varonis, kopā ar kuru viņš lido pa gaisu, saprot dzīvnieku valodu, apceļo  pasauli, palīdz citiem, mācās būt gudram un labsirdīgam.

Bērniem no pirmsskolas 5.grupas ļoti patīk lasīt, stāstīt un izspēlēt pasakas. Šoreiz pēc pasaku nedēļas 22.janvārī bērni piedalījās integrētā nodarbībā “Pasaka, pasaciņa”, kura tika organizēta Kauguru bibliotēkā.

Pirmsskolēniem bija sagatavota interesanta viktorīna, kuras laikā viņi klausījās dzejoļus un minēja no kuras pasakas ir varonis. Pēc viktorīnas viņi strādāja “pasaku darbnīcā”, aplicējot pasakas “Rācenis” fragmentu un apskatīja jaunas grāmatas mājīgajā “pasaku istabā”.

Liels paldies Kauguru bibliotēkas darbiniekiem par interesantu un izzinošu pasākumu, kurš veicināja bērnu vēlmi ātrāk iemācīties pazīt burtus, lai paši varētu lasīt pasakas.

Pirmsskolas skolotāja Svetlana Noskova