No 22.marta līdz 26. martam skolā norisinājās angļu valodas nedēļa

Klasēs norisinājās dažādi konkursi, viktorīnas, tika veikti projekta darbi. Šo dažādo aktivitāšu mērķis bija parādīt, cik daudz un kādas zināšanas, prasmes skolēni apguvuši noteiktā laika posmā.

Veidojot uzdevumus, skolotājas lielu uzmanību pievērsa tam, lai skolēniem tiktu dota iespēja attālinātajā mācību procesā parādīt komunikatīvās spējas, uzdevumi tika veidoti sasaistot veicamās darbības ar pielietojumu dzīvē, tika ņemts vērā skolēnu valodas gatavības līmenis un ar konkrēto vecumposmu saistīto interešu loks.

Tādējādi vidējās un vecākās klases skolēniem tika piedāvātas intelektuālas spēles un viktorīnas.

Šo daudzveidīgo aktivitāšu plānotais sasniedzamais rezultāts bija:

1. lai sasniegtu konkrētu mērķi, skolēni strādā komandā, orientējas uz līdzvērtīgu ieguldījumu darbā, pieņem un sadarbojas ar dažādiem klases biedriem;

2. attīsta ieradumu iegūt jaunas  zināšanas  un risinājumus,  atrod informāciju dažādos  avotus un dalās ar to klasē;

3. novērtē savas valodas prasmes, salīdzina ar izvirzītajiem kritērijiem.

Pielikums_anglu_valodas_nedela

Angļu valodas MK vadītāja K. Šilova.