Remontdarbi Mežmalas vidusskolā

Ir noslēdzies viens no darbiem Mežmalas vidusskolas vides uzlabošanā. Ir izremontēta skolas virtuve, kurā uzstādītas mūsdienīgas iekārtas, nomainīta elektroinstalācija, ūdens un kanalizācijas sistēma, kā arī virtuvē un ēdamzālē iebūvēta jauna ventilācijas sistēma. Neskatoties uz ārkārtas stāvokli valstī un izaicinājumiem, kas radās remontdarbu laikā gan skolai, gan ēdināšanas pakalpojumu sniedzēja darbiniekiem, jo bija jāturpina skolēnu un pirmsskolas grupu ēdināšanu, viss ieplānotais tika paveikts, pateicoties izplānotai loģistikai, vienotai skolas komandas, pašvaldības un būvdarbu veicēju sadarbībai. Tagad skolā ir mūsdienīga un moderna virtuve. Mežmalas skolas administrācija un Skolas padome izsaka pateicību Jūrmalas pilsēta domei!
Direktore A.Zubkovska