Ziemassvētki pirmsskolā


28.decembrī pirmsskolas grupās no rīta valdīja īpaša noskaņa, jo bērni gaidīja pārsteigumus, dāvanas un ballīti. Svētki sākās neparasti, jo Ziemassvētku vecītis bija atsūtījis video sveicienu, kas bērnos radīja neizpratni un tanī pat laikā pārdomas par to, kādi tad būs šī gada svētki? Un tomēr tie bija noorganizēti krāšņi, par ko bija parūpējušās audzinātājas, auklītes un mūzikas skolotāja. Bērni runāja dzejoļus, minēja mīklas, dziedāja un dejoja, kā arī spēlēja mūzikas instrumentus un gāja rotaļās.
Tā kā šajā laikā ciemoties nebūtu pareizi, tad Ziemassvētku vecītis pats nebija ieradies, bet dāvanas jau iepriekš bija atsūtījis ar Jūrmalas rūķi. Katras grupas bērniem bija jāveic savs uzdevums, lai varētu dāvanas atrast – bija jāiet gan pa gaismiņām apspīdētu celiņu, gan jāliek piparkūku puzle, gan jāvelk smagais dāvanu maiss bērnudārzā pa logu. Viss radīja sajūsmu un prieku mazajās sirsniņās. Svētki bija izdevušies!
Vecāku un pedagogu vārdā paldies Jūrmalas pilsētas domes Rūķim par saldajām dāvanām bērniem.