Krāšņi ir nosvinēts skolas izlaidums, kad 9.klases skolēni teica ardievas savai skolai. Pateicamies skolēniem, vecākiem un pedagogiem par sirsnību un svētku sajūtu. Visvairāk, protams, darbu svētku sagatavošanā ieguldīja 9.klases audzinātāja Guna Višņevska un vietniece Andra Mančasa. Svētkos īpašu noskaņu radīja skolas mazie dejotāji, kuri kopā ar absolventiem bija iestudējuši skaistu deju uzvedumu.
Mīļie 9. klases absolventi!
Paldies par kopā pavadīto laiku, priecājamies par jūsu izaugsmi, pateicamies par smaidiem un neaizmirstamajiem mirkļiem.
Lai turpmākajos ceļos pietiek drosmes sekot saviem sapņiem, lai pietiek neatlaidības sasniegt mērķus un ir ticība saviem spēkiem. Lai katrs jaunais izaicinājums kļūst par iespēju augt, mācīties un piepildīt iecerēto.
Lepojamies ar jums un vēlam veiksmi nākamajā dzīves posmā!
Ar vislabākajiem vēlējumiem,
Jūrmalas Mežmalas pamatskolas kolektīvs.
