Man droša skolas apkārtne!

3.oktobrī 2.b klasei notika tematiskā nodarbība veltīta drošībai “Man droša skolas apkārtne”. Uzsākot skolas gaitas, skolēni sāk vairāk pārvietoties patstāvīgi līdz skolai un atpakaļ, tāpēc ir ļoti svarīgi runāt ar viņiem par drošības noteikumiem.

Šīs nodarbības laikā skolēni noskatījās nelielu videofragmentu par drošību uz ielas, un tad āra nodarbībā ar skolotāju apskatīja tuvāko skolas apkārtni un pārrunāja par drošības noteikumiem.

Nodarbību beigās bērni spēlēja lomu spēles, atdarinot mašīnas, velosipēdus, gājējus u.c. Bērni saprata, cik bīstami ir pārkāpt drošības noteikumus uz ielas.

Atgriežoties klasē izveidoja kopīgu un personalizētu domu karti, zīmējot to, kas viņiem palīdz justies droši.