Tēvu dienā pirmsskolā

Ceļa brīdī aukstā.

… … …

Palīdzi man mazās dienās,

Kas tik ātri lielas kļūs!

/Inta Svaža/

Tēvu dienā pirmsskolā bērniem bija iespēja piedalīties meistarklasē, ko organizēja Ralfa tētis Rūdolfs. Bērni uzzināja, no kā sastāv velosipēds, vai tas var braukt bez riepām, kā pareizi piepumpēt riepas, kā pieskrūvēt detaļas. Bērni aktīvi piedalījās pasākumā: skrūvēja, pumpēja, pārbaudīja, vēroja, iepazinās ar darba instrumentiem. Pirmsskolā arī ciemojās Darinas tētis. Bērni klausījās tēva stāstu par savu bērnību, profesiju, skatījās fotogrāfijas, kopā ar tēti zīmēja, veidoja un vingroja. Cits tētis piedalījās rīta rosmē, būvēja ar bērniem pilsētu. Bērni pateicās par interesanto darbošanos, kā arī katrs bērns sagatavoja dāvanu savam tētim.

Pirmdienas rīts arī bērnudārzā “Bitīte” iesākās aktīvi, atzīmējot Tēvu dienu, bērni kopā ar tētiem un opīšiem vienojās kopīgās rotaļās. Jautri smiekli, mīļi apskāvieni un lieliski pavadīts laiks. Noslēgumā – diploms un kopīgs foto!