Miķeļdienas gadatirgus

Katru gadu skolā norisinās Miķeļdienas gadatirgus. Lieli un mazi pircēji 27.septembrī steidzās uz gadatirgu, kur skolēni, iejutušies pārdevēju lomā, pie bagātīgiem preču galdiem tirgoja pašceptus pīrāgus, kēksiņus un citus ar vecākiem kopā sarūpētos našķus. Tirdziņā varēja iegādāties pašdarinātas rokassprādzes, atslēgu piekariņus, atstarotājus, grāmatzīmes un pat tamborētas puķes. Pārdevēji un viņu vecāki rūpīgi padomājuši, kā glītāk iekārtot tirgošanās vietu, parūpējušies arī, kā noformēt savu preci un cenu zīmes. Visas preces ātri vien bija izpirktas.

Paldies vecākiem, skolēniem un skolotājām par Miķeļdienas tirdziņa organizēšanu!

Pirmsskolās grupās notika tematiskas nodarbības par Miķeļdienu, kā arī organizētas āra nodarbības.