Meža dienas Tērvetē

Meža diena Tērvetē

Mežmalas pamatskolas skolēnu grupa 24.maijā apmeklēja Meža dienas Tērvetē, ko rīkoja AS “Latvijas valsts meži”. Skolēniem bija piedāvāta ļoti plaša izglītojoša programma – vairāk nekā 100 meža izziņas pieturas, aktīvi paraugdemonstrējumi mežā, “Zaļās skatuves” programma u.c. Tā kā intereses bija dažādas, mūsu skolēni sadalījās grupās. Mazākie uzreiz devās uz meistardarbnīcām un deva priekšroku izziņas pieturām, 5.-8.klašu skolēni apmeklēja Dabas parku, tauriņu māju un tad, protams, visi pulcējās pie Zaļās skatuves. Krāšņi svētki, pārdomāta programma un iespēja daudz uzzināt papildus tam, par ko mācamies skolā – par apkārtējo vidi un tās bagātībām, par mežu un ko tas dod cilvēkam. Daudz varēja iemācīties, redzēt un izmēģināt. Lieliski pavadīta diena dabā.🌲🌳☘️

#ekoskolas