“Uzdrīksties būt radošs!”

Modes nedēļa 2024

No 15. – 19.aprīlim skolas pašpārvalde rīkoja Modes nedēļu ar aicinājumu skolēniem – “Uzdrīksties būt radošs!”. Katram, kurš vēlējas piedalīties, bija iespēja izpausties demonstrējot tērpu, aksesuārus, frizūras un makeup. Katrā nedēļas dienā tērpiem bija noteikts temats – multfilmu, filmu vai spēļu varoņi, profesijas, krāsu diena un piektdien – augstās modes diena. Interesanti, krāšņi, amizanti, radoši un ar pārsteigumu sākās katra diena, jo tiešām, skolēni pārsteidza! 🤩🥳😎

Nedēļas noslēguma dienā varējām vērot modes skati, kuras laikā bija arī viktorīnas un spēles. Apbalvotas labākās maskas, tematam atbilstošākie un spilgtākie tērpi, kā arī īpaši tika godināti tie tērpi, kas bija darināti no otrreiz izmantojamajiem materiāliem. #Ekoskolas#WorldEarthDay

Pateicamies ❤️ pašpārvaldei un īpaši skolotājai Andrai par radošo ideju un doto iespēju skolēniem! Paldies klases audzinātājām un vecākiem par atbalstu saviem bērniem!