Skolā pavasaris tā pa īstam sagaidīts dažas dienas pirms Lieldienām.

1.b klase Zaļajā ceturtdienā trīs nodarbību laikā runāja par Lieldienu tradīcijām, veidoja dekupāžas tehnikā olas un tās ripināja. Nodarbības notika arī laukā, kur no dabas materiāliem bērni veidoja uzrakstu “LIELDIENAS” un spēlēja “OLU paslēpes”, beigās visi daudz šūpojās.

2.a un 2.b klases kopā draudzīgi svinēja Lieldienas ar rotaļām un un iepazīstot šo pavasara svētku tradīcijas.

3.b klases bērni piedalījās olu nešanas stafetē, ripināja un sitās ar tām, šūpojās, lai vasarā nekostu odi. Kamēr bērni bija Kauguru parkā, tikmēr klasē bija paviesojies Lieldienu zaķis, kurš bija uzklājis galdu un atstājis katram mazu dāvaniņu.

4.b klases skolēni zīmēja Lieldienu atklātnes vecākiem. Bet mamma Lilita sagatavoja dāvanas-pārsteigumus bērniem.

Pamatskolas 6. un 8.klasēs angļu valodas stundās skolotāja noorganizēja radošo darbu – kompozīcijas un kolāžas “Lieldienu pilsēta”, ko skolēni prezentēja angļu valodā. Notika arī komandu kapteiņu sacensības-spēle par tēmu “Lieldienu svētki”.