Valentīndiena skolā

Jau no paša rīta skolēnus un skolotājus sagaidīja ❤️ Valentīndienai skolas pašpārvaldes īpaši noformēts foajē. Skolā bija arī foto stūrītis, kurā ikviens varēja nofotografēties, un šī iespēja tika izmantota gan kolektīvi, gan individuāli. Starpbrīžos skanēja mūzika, radot brīnišķīgu svētku gaisotni un paspilgtinot svētku sajūtas. Protams, gan skolā gan pirmsskolā darbojās „Valentīndienas pasts”. Ikviens varēja „nosūtīt” apsveikumu šajos svētkos.

Pirmsskolā un sākumskolā daudz runāja par draudzību: gatavoja apsveikuma kartītes, zīmēja, organizēja spēles, dejoja.

Paldies skolēnu pašpārvaldei par radīto svētku noskaņu! Paldies īpaši pirmsskolas un sākumskolas audzinātājām par radīto svētku noskaņu bērniem, kā arī paldies par tehnisko palīdzību, nodrošinot mūzikas skanējumu, skolotājam Vitālijam! Diena pagāja smaidos un romantiskā noskaņā. ❤️