Matemātikas nedēļa 2024

No 5.02. līdz 09.02. sākumskolā norisinājās matemātikas nedēļa.

Mērķis – veicināt interesi par matemātiku, popularizēt to aktīvā darbībā.

3.b klase sadalījās komandās un spēlēja matemātikas viktorīnu

4.klašu skolēni, izmantojot cirkuli, veidoja savas burvju zīmes. Skolas telpās skolēni meklēja ğeometriskās figūras. Piektdien 2.a un 2.b kl. bija iespēja sacensties dažādas matemātiskas aktivitātēs, kuras bija saistītas ar loģiku, teksta uzdevumiem, ğeometriskajām figūrām, mērvienībām. Notika “Matemātikas viktorīna”, kā arī konkursi četrās stacijās ar uzdevumiem: figūras, gadalaiki, mērvienības, naudas vērtības.

7.februārī 4.klasē notika olimpiāde matemātikā. Zināšanas kombinētajā olimpiādē pārbaudīja 2. un 3. klases skolēni. Gaidām olimpiādes rezultātus.

Paldies sākumskolas skolotājām!